Pojištění přesunu zápasu

Pokud váš zájezd rezervovaný u společnosti OLKA zahrnuje letenku, hotel a vstupenku, nabízíme vám možnost sjednat si pojištění přesunu zápasu pro případ, že dojde ke změně termínu zápasu. 

Když si vstupenky rezervujete, je u většiny zápasů uvedeno předběžné datum konání, k jehož potvrzení dojde přibližně 1-3 týdny před začátkem zápasu. V tu chvíli se může stát, že bude zápas přesunut.

Naprostá většina zápasů se hraje v sobotu a v neděli, některé zápasy se ale mohou přesunou i na pátek nebo pondělí. Zápasy uprostřed týdne naplánované na úterý nebo středu se místo toho mohou hrát v úterý, ve středu nebo ve čtvrtek.

Kvůli evropským turnajům, domácím pohárům nebo televizním přenosům se zápasy mohou přesunout dokonce na jiný týden mimo váš rezervovaný zájezd. 

Pokud si naše pojištění přesunu zápasu sjednáte a k přesunu zápasu mimo váš rezervovaný zájezd dojde, hradí společnost OLKA všechny náklady spojené s ubytováním v hotelu a letenkou, které vzniknou v souvislosti se změnou termínu. Upozorňujeme, že pojištění nabízíme pouze těm, kdo si koupí celý zájezd, a že se vztahuje pouze na součásti balíčku (akce, hotel a letenka) rezervované u společnosti OLKA. Pojištění nelze uzavřít, pokud si zakoupíte pouze vstupenku.

Příklad: Pokud dojde k přesunu zápasu s předběžným termínem v sobotu a nový potvrzený termín je v pondělí, takže nestihnete svou původní rezervovanou zpáteční cestu se společností OLKA, pokryje pojištění přesun zpáteční cesty na úterý. Pojištění pokrývá veškeré náklady spojené se změnou letu a rezervací další noci v hotelu. Upozorňujeme ale, že změna může znamenat, že poletíte s jinou leteckou společností a v jiný čas, zároveň můžete být na poslední noc přesunuti do jiného hotelu, který může mít tři hvězdičky. 

Pokud si pojištění nesjednáte, všechny náklady, které souvisejí s přizpůsobením cesty novému termínu zápasu, si hradíte sami. Upozorňujeme, že pojištění platí pouze pro přesun zápasu, jak uvádíme výše, nezahrnuje nemoc nebo jiné osobní důvody.