O NAŠICH ZÁJEZDECH A VSTUPENKÁCH NA WIMBLEDON

Smaragdově zelená tráva, šampaňské, jahody a smetana, Henman Hill a tenis absolutně světové úrovně. Buďte u jedné z největších sportovních událostí roku, kterou každoročně navštíví desítky tisíc návštěvníků a shlédnou miliony televizních diváků! Wimbledon je jedním z nejprestižnějších tenisových turnajů a spolu s US Open, Roland Garros a Australian Open představuje kategorii tenisových turnajů Grand Slam. OLKA Express nabízí vstupenky na všechna kola turnaje – od prvního až po závěrečné kolo s 16. kolem, čtvrtfinále, semifinále a v neposlední řadě finále. Pokud máte zájem vidět ty nejlepší hráče, nabízíme vstupenky na obě utkání na kurtu Court No. 1 a centrálním kurtu / Center Court.

Wimbledon, který je mnohými považován za nejušlechtilejší turnaj na světě, se koná každoročně poslední týden v červnu v All England Lawn Tennis & Croquet Club v Londýně. Turnaj je zároveň nejstarším grandslamovým turnajem a poprvé byl uspořádán v roce 1877.

Chcete být u toho a vidět nejlepší světové tenisty a tenistky, jak bojují o nejprestižnější titul sezony? Máme vstupenky na Wimbledon v Londýně.